Trainingsuren seizoen 2020-2021

Omwille van COVID-19 wordt er geregeld gesleuteld aan de uren en wordt vanaf U15 in bubbels gewerkt.
Als er geen beperkingen van kracht zijn, zijn dit de trainingsuren:

maandag: 21 tot 22 uur zwemtraining: Seniors – U21 – U17
dinsdag: 16.30 tot 17.30 uur: alle jeugd ( U11-U13-U15-U17) : zwemtraining
dinsdag: 21 tot 22 uur – Dames
woensdag:  19.30 tot 22.00 uur : Seniors – U21
donderdag: 17.00 tot 18.30 uur : Jeugd U13 – U15 – U17
vrijdag: 21.00 tot 22.30 uur – Seniors  –  U21
zaterdag: 10.30 tot 12.00 uur : jeugd U11 – U13
                 11.30 tot 13.00 uur : jeugd U15 – U17

Onze Teams

Omwille van COVID-19 zijn de teamfoto’s voor seizoen 2020-2021 nog niet gemaakt – onze excuses.

Team tweede nationale – Seizoen 2019-2020

 

vooraan vlnr: Niels Van Gestel, Lavrans Venken, Sander Hermans, Jasper Jacobs, Milan Bonné, Coach Sven Vandenhoudt 
achteraan vlnr: Marin Beg, Quinten Schrevens, Bram Jacobs, Matthias Claes, Gijs Iliaens, Milan Hardy, Glenn Van Wesemael

 Ontbreken: Thomas Vanhelden, Abdel Sifan, Jorig Wielockx

Team vierde nationale

zittend vlnr: Bram Schreurs, Stijn Schouteden, Daan Smeets, Laurens Vanoppen, Ruben Lancaster

Staand vlnr: Pool Reners, Bert Stassen, Toon Craenen, Kjell Vandenhoudt, Corey Lilliord, Bart Huysentruyt, Hans Eerdekens, Wesley Carmans, Kevin Jehaes, teambegeleider Peter Kohlbacher

Dames team – nog niet in competitie seizoen 2019-2020

 

U17 – Kadetten – Geboren in 2003-2004

vlnr: Seth, Arno, Maurits, Mathisse, Olivier, Lander, Maarten, Lukas, Tim, Rune en Sarah

U15 – Miniemen – Geboren in 2005-2006

Karel Bellemans- Skander Meuwis – Melle Boesmans – Sam Millecamps- Alexander Olislaegers – Daan van Baar – Elias de Queker – Louis Cuyx – Lander Nouwen – Elias Bougoufa – Kobe Vandeput – Sofie Schouteden – Mattis Crommen – Coach Mathieu Vandebeek – Mauro Vanoost
Afwezig : Leandro Presutto en Manu Segers

U13 – Benjamins – Geboren in 2007-2008

Vlnr: Arthur, Wout, Brian, Tibe, Axel, Arthur, Menno, Tomas, Louis, Finn, Luca
Niet op de foto: Rob en Nathan

U11 – Eendjes – Geboren in 2009 of later

Vlnr: Arno, Alexander, Tuur, Artjom, Lars, Ward, Ian, Senne, Rune, Tuur, Klaas, Emiel, Jesse, Sander, Yim, Thibo, Seamus, Wiebe, Emiel, Siam
Niet op de foto: Lewis, Jorim, Luuk, Ioannis, Daan, Gijs en Karsten